بخش عفونی

باز هم تقسیم بین سینا و امام.همه دوست داشتند که امام بیفتند ولی من  دیگه بی خیال شده بودم.بالاخره ما افتادیم سینا و حالا واقعآ راضیم و میبینم که کار خدا بوده.عفونی بخش آروم و بی استرسی بود.
من بالاخره این Antibiotics رو یاد نگرفتم.

کشیک عفونی بودم رفتم که تو اورژانس مریض ببینم.همراههای مریض برام آشنا بودن ولی هر چی نگاه کردم مریض و نشناختم.همراهان مریض من و شناختند و بالاخره یادم آوردن که این مریض و اولین بار ۳ ماه قبل خودم تو اورژانس امام دیده بودم با اختلال هوشیاری. اما مریض انقدر کاشکتیک و نحیف شده بود که نشناختمش و حالا اومده بود با یک زخم بستر عمیق عفونی.کاملآ میشد حس کرد که پسر و شوهرش دیگه خسته شده اند!

خدایا ازت میخوام فقط تا وقتی زنده باشم که سربار کسی نباشم!!

/ 10 نظر / 148 بازدید
Ray VQ

1)خیلی خوش اومدی دوباره! 2)خیلی غمگناکه [گریه]

نیلو

سلام , امیدوارم این درخواست منو بخونید , ممنون می شم اگر راهنماییم کنید , ببینید من دانشجوی رشته علوم آزمایشگاهی مقطع کاردانی هستم , سالی که واسه کنکور می خوندم جو خونه واقعا نا مساعد بود , من استرس زیادی داشتمو از بخت و اقبال مامان هم دو تا دسته گل به جمع خونواده اضافه کرده بود واسه همین درس خوندن من با مشکلات زیادی همراه بود اونسال با رتبه 3000 ترجیح دادم پشت کنکور نمونم با اون اوضاع خونه ولی بسیار بی انگیزه این 2 سالو خوندم فقط با شب امتحان جزورو نگاه کردن همین ... , الان می خوام دوباره درسای دبیرستانو بخونمو دوباره کنکور بدم .. ببینید اینارو واسه اسن گفتم که خیلی چیزا فکرمو مشغول کرده نیاز به کمک فکری دارم...

نیلو

1) خوب من می خواستم پزشکی بخونم , درساشو دوست داشتم الان هم فکر می کنم اون موقع شرایطم جور نبوده و نتونستم بخونم الان می شه ولی بازم می ترسم که نشه ... ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 2) الان با وجود اینکه تصمیممو گرفتم که این کارو انجام بدم با فرض قبولی , یه کمی احساس ترس می کنم آخه می ترسم نتونم تو این رشته موفق باشم ؟؟؟؟؟؟ کمکم کنیییید , لطفا با توجه به تجربه ای که دارید یه کم کمک فکری کنید من تصمیممو گرفتم , تلاشمو می کنم با تمام همت ولی واسه این فکرو خیالا کمک می خوام ببینید بیشتر فکرا واسه بعد از قبولیه , این که من توان فکریم یاریم می کنه که توو این رشته موفق باشم یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا زود تر راهنمایی کنییییییییییید .

اینترن(پاسخ به نیلو)

سلام دوست عزیز: اگر واقعآ اینقدر به پزشکی علاقه داری اگه زحمت بکشی میتونی قبول بشی البته میدونم که بعد از گذشت یه مدت زمانی شاید سخت باشه ولی اگه اراده کنید حتمآ موفق میشید. و اما اگر واقعآ علاقه دارید دنبال این رشته برید چون تنها چیزی که میتونه سختیهای این رشته رو قابل تحمل کنه علاقه است.بالاخره 7 ساله وقت کمی نیست یه عمره و بعد از تموم کردن هم معلوم نیست کجا و با چه شرایط و حقوقی باید کار کنیم.خیلی از بچه های پزشکی رو میشناسم که حالا از انتخابشون پشیمون اند و میگن اگه به عقب برگردند رشته های فنی رو انتخاب میکردند.در هر حال اگه علاقه داشته باشید خوندنش سخت نیست!![لبخند] در هر حال امیدوارم که موفق باشید.[چشمک]

نیلو

از لطفتوننننننننن بییی نهایت ممنون , کمک بزرگی بود , بازم ممنوووووووون [لبخند] من نهایت تلاشمو می کنم , امیدوارم بتونم اون طور که می خوام باشم , مرسی.

ساناز

سلام خانم دکتر.وبلاگتون واقعا عالیه.به ادم انگیزه میده.من دانشجوی فیزیوپاتم و هنوز بخش نرفتم ولی امیدوارم یه روز مثل شما انترن مسئولی بشم.همیشه موفق باشید.[دست]

سینا

سلام خانم دکتر[گل][گل]..............وبلاگت عالیه............من سال دوم تجربیم..........برای قبولی به رشته پزشکی باید روزی چقدر درس بخونم؟؟؟؟؟...ببخشید بیمارستان امام رضای کد.م شهر؟؟؟

سینا

ببخشید درصورت امکان جواب سوالمو به نظرات وبلاگم بفرستیذ www.baharakam.blogfa.com